Obchodní podmínky

Výrobky

Všechny naše výrobky jsou vyráběné ručně v ČR z certifikované 100% akrylové příze. Čepice vyrábíme v univerzální velikosti 52 – 56. U každé čepice si máte možnost vybrat jinou barvu bambule než je na daném obrázku. Vybraný typ si můžete objednat i v jiné barevné kombinaci. Vše je možné po oboustraném odsouhlasení e-mailem. Nepoškozené zboží můžete do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit bez udání důvodu. Stačí ho poslat zpět naši adresu.

Doprava a poštovné

Zboží, které máme na skladě odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby na náš bankovní účet 2106504396/2700, popřípadě zasláním na dobírku. Zboží, které momentálně skladem nemáme, nebo je-li děláno na objednávku dle vlastního požadavku, odesíláme do jednoho měsíce. Dodací lhůta bude upřesněna při potvrzení objednávky e-mailem. Poštovné i balné je v rámci ČR 145,- Kč. Na vlastní přání Vám zboží zašleme i na dobírku Českou poštou za příplatek 40.-Kč. Zboží Vám samozřejmě rádi zašleme i do zahraničí za příplatek dle sazebníku zvolené přepravní společnosti.

Reklamace

Všechny naše výrobky zakoupené v e-shopu můžete NEPOŠKOZNÉ do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit. Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů od jejího přijetí a v případě uznání, Vám budou vráceny peníze na Vámi zvolený bankovní účet nebo poštovní poukázkou. Na veškeré zakoupené výrobky se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, nebo nesprávnou údržbou. V sekci FAQ se dočtete jak o výrobky pečovat. Reklamované zboží posílejte na naši adresu: Hootchka, Družstevní 1680/68, 59401 Velké Meziříčí.

Ochrana osobních údajů

Dle zákona číslo 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů a informací jsou Vaše data související s nákupem na www.hootchka.cz důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována žádným třetím osobám ani dalším subjektům. Osobní data a veškeré ostatní informace o Vaší osobě tedy používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě třetím osobám. K informacím obsahujícím Vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které se přímo podílejí na zpracování objednávky.

FAQ

Jak je to s velikostí čepic Hootchka?

Hootchky jsou dělané v universální vel. 52 – 56. Háčkování je napoprvé pevnější, ale po chvilce nošení každá povolí. Zkuste ji nosit a uvidíte jak Vám padne. Kdyby přece jenom neseděla, máte možnost ji nepoškozenou do 14 dní vrátit. Popřípadě není problém si hlavu změřit a nechat si ji udělat na míru. Stačí to jenom napsat do e-mailu, nebo do poznámky u objednávky a na všem se domluvíme. Velikost hlavy si změříte krejčovským metrem okolo hlavy přes uši.

Jak je to s velikostí postelových ponožek od Babičky?

U objednávky ponožek Hootchka je zapotřebí uvést velikost, jinak bude automaticky zaslána velikost 38 – 39. Jestli-že má někdo hodně širokou nohu, doporučujeme to napsat do e-mailu, nebo do poznámky u objednávky. Samozřemě Vám rádi uděláme i pánskou velikost.

Jak je to s nákrčníky Hootchka?

U každého typu nákrčníku je uvedena šířka a výška. Dále máte možnost si u každého typu zvolit barvu. U typů s odepínací kytičkou i barvu kytičky. U typu s knoflíky je každý kousek originál. Na každém jsou jiné knoflíky čímž je zaručeno, že budete mít jedinečný kousek.

Jak o výrobky Hootchka pečovat?

U každého výrobku je přiložen štítek s podmínkami užití. I když máme vyzkoušené, že Hootchka přežije praní v pračce na 30°C, přesto všem doporučujeme háčkované a pletené výrobky prát šetrně v ruce ve vlažné vodě s přípravkem k tomu určeným. Poté jemně vymačkejte vodu (nekruťte a neždímejte) a nechte uschnout mimo přímé zdroje tepla. NEŽEHLETE! Je-li Vám Hootchka přece jenom těsnější, doporučujeme ji ve vlhkém stavu jemně vytáhnout a natvarovat. Mokrá vlna lépe povolí.